УСЛУГИ
Хостинг и почта
Регистрация доменов
К СВЕДЕНИЮ
Как заказать ?
Возможности оплаты
Вопросы и ответы
КОНТАКТЫ
Реквизиты
Обратная связь
ИНСТРУМЕНТЫ
Webmail
MySQL панель
Проверка IP адреса
Latviski Русская версия
Par pieslēgumu & norēķiniem
Tehniskās dabas jautājumi
Beztēma
Sūtot vēstules no webmaila, kā sūtītāja adrese uzrādās lietotāja_vārds@inga.id.lv vai lietotāja_vārds@toivo.toivo.lv, nevis man piešķirtā e-pasta adrese.
Lai mainītu to, vajag aiziet uz "Personal settings", tad uz "Identities" un ierakstīt vēlamo sūtītāja adresi.
Kāpēc man nestrādā PHP mail() funkcija?
Lai izvairītos no nekontrolējamās mēstuļu (spama) izsūtīšanas izmantojot šo funkciju, tās vietā tiek piedāvāta nosūtīšana ar SMTP autentifikāciju. PHP koda piemērs atrodams šeit. Lietotāja vārds un parole ir vienādi ar FTP konta lietotāja vārdu un paroli.
Kas jāraksta SMTP servera vietā, nosūtot vēstuli ar pasta programmu?
Serveris Jums ir paziņots kopā ar piekļuves datiem pieslēdzoties — nosūtīšana notiek, izmantojot autorizāciju. Lietotāja vārds un parole ir vienādi ar ienakošā pasta lietotāja vārdu un paroli.
Kādas būtu Jūsu DNS serveru adreses?
Pārceļot esošo domēnu uz mūsu serveri, būtu jānorāda šie serveri: ns.toivo.lv un ns.valsts.lv.
Vai tiek veiktas datu rezerves kopijas un cik bieži?
Jā. Ik diennakti.
Cik liels pastkastīšu skaits var būt katram tarifu plānam?
Pēc vajadzības piešķirtās diska vietas robežās, kā minimālo pastkastītes izmēru nosakot 10MB. Piemēram, 100MB tarifu plānam ir iespējams izveidot līdz desmit pastkastītēm.
Kāpēc Jūsu servera pieslēguma ātrums ir tikai 100 Mbit/s? Citi sola veselu 1 Gbit/s.
1 Gbit/s parasti datu centra kopīgais pieslēgums uz ārpusi. Serveri servertelpā visbiežāk tiek saslēgti izmantojot 100 Mbit/s tīklu. Turklāt, datu nolasīšanas ātrums no cietā diska parasti ir zemāks arī par šo skaitli. Kā arī retais lapas apmeklētājs Latvijā spēj baudīt līdzvērtīgu pieslēgumu, lai novērtētu atšķirību - vidējais interneta pieslēguma ātrums gala lietotājam svarstās ap pārdesmit megabitiem. Līdz ar to, 1 Gbit/s solīšana būtu jāuzskata par reklāmas triku, kas tikai daļēji atbilst patiesībai.